Nimbuzz

Nimbuzz 0.9.6

Nie pogadasz - komunikator bez wad

Nimbuzz to doskonały komunikator. Można za jego pomocą prowadzić darmowe rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych komunikatorów, a nawet serwisu społecznościowego Facebook. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Doskonała jakość rozmów
 • Działa bardzo stabilnie
 • Duża ilość obsługiwanych protokołów

Wady

 • Jeśli nie masz odpowiedniego abonamentu, rachunki za przesyłane dane będą ogromne

Niezbędny
10

Nimbuzz to doskonały komunikator. Można za jego pomocą prowadzić darmowe rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych komunikatorów, a nawet serwisu społecznościowego Facebook.

Nimbuzz to bardzo wszechstronna aplikacja. Pozwala kontaktować się ze znajomymi używającymi Gadu-Gadu, Skype, Yahoo! Messenger, Google Talk, MSN Messenger, Facebook oraz innych komunikatorów, w tym wykorzystujących protokół Jabber. Program w wersji dla Symbian pozwala też rozmawiać przez telefonię SIP oraz korzystać z Twittera.

Nimbuzz posiada bardzo intuicyjny interfejs i jego obsługa nie sprawia kłopotów. Rozmowy głosowe są możliwe tylko przy podłączeniu do sieci WiFi. Pozwala to uniknąć znacznych kosztów. Jeśli korzystamy z usługi SkypeOut, za pomocą Nimbuzz można również dzwonić na telefony stacjonarne na całym świecie. Jakość rozmów jest znakomita. Aplikacja pod tym względem znacznie wyprzedza konkurencję.

Nimbuzz to zdecydowany lider wśród komunikatorów i aplikacji VoIP. Działa bardzo stabilnie, zapewnia doskonałą jakość rozmów i wspiera najpopularniejsze protokoły.

Nimbuzz

Download

Nimbuzz 0.9.6

Opinie użytkowników o Nimbuzz

 • winiux

  według winiux

  "jak dodać kontakty GG"

  Program bardzo fajny tylko czy ktoś wie jak dodać numer GG ?? Dodałem liste facebooka i inne ale i ktorym miejscu dod...   Więcej.

 • Kapitan Żbik

  według Kapitan Żbik

  "Niestety"

  Niestety program uniemożliwia wysyłanie wiadomości do kontaktów GG, które posiadają status niedostępny albo niewidocz...   Więcej.